VEROUČNO LETO 2016 - 2017

VEROUČNA PRIJAVNICA 2016-2017

PRAVILA VEROUČNE ŠOLE SVETI DUH 2016-2017

Vpis bo potekal za veroučence vseh razredov. Vpis opravijo starši, skupaj z otrokom, če je mogoče. Vpis je priložnost za naše osebno srečanje, pogovor. Obenem je vpis priložnost, da se pogovorimo tudi o morebitnih posebnostih, na katere je potrebno biti pazljiv pri vzgoji otrok s strani kateheta in staršev.

DVA TERMINA ZA VPISOVANJE

TOREK, 30. avgust med 15.00 in 20.00 uro

SREDA, 31. avgust med 15.00 in 20.00.

Če imate starši samo popoldansko službo, lahko k vpisu pridete v ponedeljek, 29. avgusta v dopoldanskem času.

Otroci, ki so imeli v preteklem letu učbenike iz učbeniškega sklada, morajo k vpisu prinesti lanski učbenik. Če ga ne vrnejo, je potrebno doplačat razliko do polne cene učbenika.

K vpisu pridete z že izpolnjeno prijavnico. Prijavnice so otroci že prejeli pri podelitvi spričeval ob koncu lanskega veroučnega leta. Za vpis v prvi razred boste prijavnice prejeli po pošti na dom.

Ne pozabite s seboj prinesti tudi spričevala.

PRVI VPIS: VPIS V 1. RAZRED oz. SVETOPISEMSKE URICE ZA NAJMLAJŠE

KAJ SO SVETOPISEMSKE URICE IN KOMU SO NAMENJENE?

V primeru, da otrok ni bil krščen v naši župniji, je potrebno prinesti ali družinsko knjižico (to ste starši prejeli pri sklenitvi zakramenta svetega zakona) v katero je vpisan otrokov krst. Če pa družinske knjižice nimate, pa v župniji, kjer je bil otrok krščen dvignete krstni list. Če je otrok do sedaj hodil k verouku v katero drugo župnijo, bi pa želel prihajati v veroučno šolo pri Svetem Duhu, k vpisu obvezno prinese spričevalo.  Če otrok do sedaj ni hodil k verouku, si pa zdaj želi naj starši ravnajo enako, kakor ob prvem vpisu.

UČBENIŠKI SKLAD

Da bi se izognili večjim stroškom, bodo veroukarji, kateri ne bodo imeli svojih učbenikov lahko prispevali v učbeniški sklad 2 evra in tako preko leta uporabljali učbenik, ki ga ob sklepu verouka vrnejo. V primeru, da je učbenik uničen ali izgubljen je potrebno plačati polno ceno učbenika.

CENIK VEROUČNIH KNJIG IN PRISPEVEK ZA OGREVANJE

Ob vpisu ste povabljeni, da poravnate stroške delovnih in liturgičnih zvezkov, prispevek v učbeniški sklad (2€), ogrevanje (20€) in katehetski material (10€). Če vam je namesto prispevka za kurjavo lažje prispevati drva se  lahko odločite tudi za to možnost. V župnijskem domu imamo peč na drva, zato bodo drva zelo dobrodošla.  Če so celotni stroški za družino prevelik zalogaj vabljeni, da prispevate po svojih močeh, lahko če želite poravnate tudi na obroke. Liturgične zvezke lahko kupite tudi za najmlajše, da bodo listke, ki jih pri sveti maši delimo imeli kam nalepiti.

LITURGIČNI ZVEZEK UČBENIŠKI SKLAD DELOVNI ZVEZEK SKUPAJ

Prispevek za ostali katehetski material (10,00 €) in ogrevanje (20,00€) je prispevek na družino,  ne na posameznika.

* učbenik za 6. in 7. razred je učbenik v pripravi na birmo. Učbenik bodo veroučenci uporabljali do birme v letu 2019.

1. RAZRED 2,80 / 8,00 10,80
2. RAZRED 2,80 / 8,00 10,80